O nas
Dzięki nam z powodzeniem udekorujesz każdą salę, zapewnisz świetną zabawę i pamiątkę swoim gościom, zorganizujesz niebagatelny transport na imprezę, który na długo zapadnie w pamięci. A kiedy Ty będziesz się świetnie bawić, Twoje dzieci zostaną pod najlepszą opieką.
Wiemy, że przygotowanie przyjęć jest niezwykle trudne i czasochłonne. Naszą różnorodną ofertą chcielibyśmy odciążyć Cię od wielu kłopotliwych kwestii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda uroczystość rządzi się swoimi prawami, dlatego jesteśmy przygotowani na wszystkie możliwości i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Czym dokładnie zajmuje się I Have FUN?
  • Wypożyczaniem dużych liter 3D, które umożliwiają spersonalizowanie i upiększenie miejsca.
  • Wypożyczaniem fotobudek, dzieki którym Twoi znajomi mogą zrobić sobie pamiątkowe i zjawiskowe zdjęcia.
 
Wszystko, co robimy, sprawia nam wiele radości. Możemy nazwać się specjalistami w dziedzinie imprezowania, dlatego też dzięki nam poczujesz urok każdego przyjęcia. Uroczystości potrafią być niezwykle stresujące dla gospodarzy, więc przykładamy ogromną wagę do tego, by wszystko poszło sprawnie, bezproblemowo i na czas. Zamawiając u nas usługę nie musisz się martwić, że samochód na ślub  przyjedzie kilka minut później. To niedopuszczalne – jesteśmy rzetelną i pewną firmą, która nie pozwoli na to, by panna młoda miała dodatkowe problemy na głowie w tym najważniejszym dla niej dniu!

Naszym priorytetem jest zapewnienie Tobie i Twoim gościom najlepszej zabawy, dlatego umożliwiamy wypożyczenie fotobudek i świetlnych liter nie tylko we Wrocławiu, Tychach i Katowicach, ale również na terenie całego kraju! Dla najmłodszych także nie zabraknie atrakcji, a ich opiekunka wymyśli dla nich zajęcia, które będą porównywalne ze spędzeniem dnia w wesołym miasteczku. Zorganizowanie opieki dla dziecka na czas imprezy nie było jeszcze tak proste i bezproblemowe.

Dzięki nam każdy – Ty, goście i pociechy, będziecie na długie lata mile wspominać ten dzień. 
Litery 3D ,napis LOVE i inne,wesele, ślub - wynajem