Duże Litery świetlne w stylu Retro lub Led piękna dekoracja Twojej uroczystości

Litery świetlne 3D

Nie bójmy się powiedzieć tego głośno – większość sal do wynajęcia wygląda tak samo! Dostosowanie ich do swoich potrzeb i charakteru imprezy może być niezwykle trudne, jeśli nie posiadamy odpowiednych gadżetów.

Świetlne litery 3D wprowadzą do każdego wnętrza niebywały nastrój, który zachwyci wszystkich gości. Urocza aura romantyczności natchnie nawet najnudniejszą salę, kiedy tylko pojawią się w niej te spektakularnie wielkie ozdoby. Wypożyczenie liter świetlnych daje Ci możliwość do wydzielenia odpowiednich sektorów na sali, podświetlenia miejsc państwa młodych lub uwidocznienia Waszych wspólnych zdjęć. Możliwości są nieograniczone, a dzięki temu jednemu gadżetowi goście będą pewni, że trafili w odpowiednie miejsce.
 
 
Serce w stylu Retro oświetli Wam drogę! Niezależnie od tego czy zdobi sale weselną Młodej Pary, czy ozdabia przyjęcie upamiętniające długotrwały, stały związek. Serce Retroto doskonała ozdoba, która na pewno nie pozostanie niezauważona przez Twoich gości i doskonale się nadaje do wykorzystania podczas sesji ślubnej. 

Serce - retro

Cena:
200
Wyobraź sobie duży, wyraźny, napis w stylu retro, który mówi „Kocham Cię”!
To doskonała ozdoba niemal każdej sali weselnej, która wręcz zwali gości z nóg. Oferujemy ozdoby na każda okazję. Ten napis wyraża najgłębsze uczucie, którym można obdarzyć drugiego człowieka.

Napisy

Cena:
300
Miłość! Czym tak naprawdę jest miłość? To mnóstwo wyrzeczeń, kłótni, sprzeczek i codziennych niesnasek…, z którym na koniec dnia wychodzimy obronną ręką! To cudowne uczucie, które spaja ten świat i nadaje naszemu życiu sens. Warto to podkreślać kiedy tylko jest ku temu okazja. Można to zrobić między innymi dzięki naszemu napisowi w stylu retro!
LOVE – i wszystko jasne!

Napisy + serce - retro

Cena:
400
Wszystkie litery mają ok. 100cm wysokości i od 3-5m szerokości po rozłożeniu napisu (w zależności od wybranego wariantu)
  • Litery Retro mają widoczne punktowo zamontowane żarówki i świecą jasnym ciepłym kolorem 
  • Litery Led świecą za pomocą żarówek ledowych schowanych wewnątrz i mają możliwosć zmiany kolorów za pomocą dołączonego pilota.
Wszystkie litery wynajmujemy na cały dzień (całe wesele, chrzciny, komunia itd.).
Dojazd do 30 km gratis!
 
Ozdoba w postaci świetlnych liter 3D nie tylko doda klimatu uroczystości, ale również wprawi w osłupienie wszystkich gości – zarówno tych dorosłych, jak i maluchów. Pasuje do wszystkich wnętrz: dostojnych, stonowanych, awangardowych, śmiałych, zwyczajnych, a do tego świetnie wygląda również na zewnątrz! Litery mogą wskazywać drogę na odpowiednią salę lub urozmaicać swoją poświatą imprezę plenerową. Gwarantujemy, że zdjęcia na tle świetlnych liter będą wyglądać zjawiskowo. To dzięki tej jednej dekoracji niepotrzebne okaże się inwestowanie w nudne, oczywiste ozdoby, które powtarzają się na każdym weselu. Jeśli stawiasz na oryginalność, to ogromne litery 3D na pewno Cię nie zawiodą!
Litery 3D ,napis LOVE i inne,wesele, ślub - wynajem