Wynajmujemy samochody na śluby i przyjęcia

Samochody do ślubu

Zanim nie zaczniemy planować ślubu nie mamy pojęcia, jak wiele detali musimy przemyśleć, zaplanować i potwierdzić.

Ten jedyny dzień powinien być dla Młodej Pary spełnieniem wszelkich marzeń, dlatego nie ma w nim miejsca na błędy, niedopracowanie czy bylejakość. Wszyscy pracownicy I Have FUN będą więc tego dnia dla Ciebie – przygotowani, spokojni, profesjonalni. Dzięki nam będziesz cieszyć się w pełni dniem swojego ślubu i zapamiętasz go, jako najbardziej wyjątkowe przeżycie. Nie ma się co dziwić – w końcu pod ołtarz zawiezie Cię Twój własny szofer i to w dodatku w wymarzonym przez Ciebie samochodzie. Czy można lepiej rozpocząć „nową drogę życia”? Podejrzewamy, że nie!   
Jeep Grand Cherokee to najlepszy SUV w historii marki Jeep. Auto wręcz nie ma sobie równych w tej kategorii i stawia wyzwanie innym swoim stylem, elegancją i osiągami.

Przestronne wnętrze tego SUV-a oferuje szlachetne materiały i mnóstwo wygody, co sprawi, że przejazd Pary Młodej będzie czystą przyjemnością.

JEEP Grand Cherokee złoty

Cena:
549
Porsche Panamera Turbo przewiezie Państwa Młodych pod sam ołtarz w wielkim stylu! Z tym wozem dojazd na ślub i salę weselną będzie prawdziwą przygodą! Wóz jest elegancki, szybki, piękny i niezawodny. Czarna bestia ze złotym rumakiem w logo ma prawie 600 koni mechanicznych pod maską! Oby związek dwojga zakochanych był tak silny jak silnik tego samochodu!

PORSCHE Panamera Turbo czarna

Cena:
1499
W przypadku każdego samochodu cena obejmuje
 
  • wynajem samochodu wraz z kierowcą na czas ok. 4h
  • przyjazd do wybranej kwiaciarni w celu udekorowania samochodu
  • przyjazd po Pana Młodego
  • przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą
  • przejazd Pary Młodej do Kościoła lub USC
  • przyjazd na salę weselną
  • możliwość przyjazdu na sesję zdjęciową w dniu ślubu
  • przejazd dystansu do 100km
     
Na nowej drodze życie czeka Cię wiele wyzwań. Może warto się najpierw odrobinę rozpędzić? W tym pomoże elegancki samochód, który możesz u nas wypożyczyć. Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś, a my zajmiemy się wszystkim. Twoje wymarzone auto z szoferem zawiezie Cię niemal pod sam ołtarz. 
Litery 3D ,napis LOVE i inne,wesele, ślub - wynajem